Okná a dvere WINFEN BB - plastové, hliníkové, drevené a drevohliníkové

Okná a dvere WINFEN BB - plastové, hliníkové, drevené a drevohliníkové

Okná a dvere. Otvárame a zatvárame ich každý deň. Nevieme si bez nich predstaviť čo i len jeden deň. V chladných zimných večeroch nás chránia pred mrazivým počasím a chránia naše milujúce teplo v interiéri. Počas leta nás chránia nielen pred horúčavou, hmyzom, hlukom z ulíc, ale taktiež aj pred nárazmi vetra či dažďom. Okná si nekupujeme na jeden či dva roky, ale sú (mali by byť) nám k dispozícii minimálne po celý život.

Vyberajte si preto okná precízne. Ak ste z Banskej Bystrice alebo okolia (nie je to však podmienka), obráťte sa na násOKNÁ WINFEN BB – a spoločne nájdeme najlepšie nízkoenergetické plastové, hliníkové, drevené a drevohliníkové okná pre váš nový rodinný dom.

Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade, ak ste, napríklad, stavebná firma. Máme pre vás okná a dvere rôznorodých riešení nielen pre súkromné rodinné domy vašich zákazníkov, ale aj pre obchodné priestory (napríklad hliníkové fasády).

Plastové okná a dvere WINFEN BB – značky Schüco, Salamander, Gealan, Aluplast aj Decco

Okná boli vždy našou vášňou, ako firma pôsobíme na trhu už viac ako 11 rokov – za ten čas sme spozorovali obrovský posun vpred nielen v stavebníctve, ale aj v oknách. V minulosti si takmer nikto nevedel predstaviť iné ako drevené okná. Dnes tomu tak však už nie je.

21. storočie je storočím plastových okien. Plastové alebo PVC okná doslova zahltili trh s oknami, a to najmä vďaka nízkej cene a minimálnej údržbe. V porovnaní s inými typmi okien majú svoje nespochybniteľné výhody (napríklad už spomínaná všeobecne nižšia cena), ale aj nevýhody (napríklad nemajú schopnosť regulovať vlhkosť v miestnosti, ako drevené okná; majú kratšiu životnosť ako hliníkové okná).

Tak či onak, neodporúčame sa zamerať na plastové okná s podozrivo nízkymi cenami, nakoľko neexistuje možnosť, ako priniesť kvalitné plastové okno za podozrivo nízke ceny.

Ak však túžite po vašom novom nízkoenergetickom alebo pasívnom rodinnom dome, je pre vás dôležitá kvalita okien, a ako bonus by ste chceli na oknách aj niečo ušetriť, naše plastové okná a dvere WINFEN BB vám túto požiadavku hravo splnia.

Už dlhodobo sa v rámci našej spoločnosti zameriavame na kvalitu (nie kvantitu) za priaznivú cenu. Stojíme si za kvalitou našich certifikovaných produktov, o čom svedčia aj naše realizácie. Dovolíme si tvrdiť, že v rámci šírky nášho sortimentu a možných riešení pre klienta, patríme medzi najunikátnejšie firmy, o čom sa môžete presvedčiť TU.

Prečo plastové okná a dvere WINFEN BB?

 • široký výber okien (od profilov s nižšími cenami až po úplne najlepšie okná na trhu)
 • garancia prijateľnej ceny – za rozumnou cenou si stojíme, u nás máte garanciu, že cena nebude prestrelená
 • certifikované profily – každý jeden profil v našom portfóliu je držiteľom certifikátu
 • dodávka okien v rámci Slovenskej republiky ÚPLNE ZDARMA – nikdy si neúčtujeme náklady na dopravu pri väčšom odbere okien
 • záruka 5 rokov a pozáručný servis
 • štandardná dodacia lehota sú 3 týždne – do 3 týždňov budete mať okná tam, kde majú byť
 • vynikajúci pomer ceny a kvality vašich okien – vy poviete, aká cena je pre vás prijateľná, a my vám poradíme ideálne plastové okná, ktoré vám za danú cenu prinesú vyššiu hodnotu
 • montáž na pásky aj PUR penu (radi vám ukážeme vzorky v našej kancelárii)
 • SHOWROOM OKNÁ WINFEN BB nájdete tu: Banská Bystrica, Partizánska cesta 97, 974 01
 • individuálny prístup k našim zákazníkom a časová flexibilita – robíme na kvalitu, nie na kvantitu, a preto vám ponúkame naše odborné poradenstvo kedykoľvek – poradíme, aké okná budú pre vás ideálne vzhľadom na váš rozpočet (vyššia hodnota za danú cenu)
 • cenové ponuky ZDARMA štandardne do 3 pracovných dní – vo väčšine prípadov je to ešte skôr

Pozrite sa na naše plastové okná TU.

Dokonalý rodinný dom potrebuje aj ideálne okná. Navštívte nás v našej kancelárii, napíšte nám e-mail alebo nám zavolajte. Nízkoenergetické plastové okná WINFEN BB sú pripravené byť súčasťou vašej energeticky úspornej stavby.
Plastové okná GEALAN 9000 - plastové okná a dvere WINFEN Banská BystricaPlastové okná GEALAN 8000 - PVC okná a dvere WINFEN Banská BystricaTOP plastové okná a dvere Schüco Liv Line - okná a dvere WINFEN Banská BystricaNajlepšie PVC okná Salamander BluEvolution 92 - PVC okná a dvere WINFEN Banská BystricaLacné plastové okná Decco 71 - plastové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

PLASTOVÉ (PVC) OKNÁ WINFEN INFORMAČNÉ LISTY:

- GEALAN-KUBUS®
- SCHÜCO Liv Line
- GEALAN 9000
- GEALAN 8000
- Rehau SYNEGO MD 80
- WINFEN Slim Line
- ENERGETO 8000
- Salamander BluEvolution 92
- Salamander BluEvolution 82
- Salamander Streamline 76
- Aluplast IDEAL 8000
- Aluplast IDEAL 7000 New
- Aluplast IDEAL 5000
- Aluplast IDEAL 4000 New
- Aluplast IDEAL 4000
- Decco 83
- Decco 82

PLASTOVÉ (PVC) OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE WINFEN KATALÓGY
- KATALÓG PLASTOVÉ OKNÁ
- KATALÓG VCHODOVÉ PLASTOVÉ DVERE

Hliníkové okná a dvere WINFEN BB – vynikajúci pomer ceny a kvality

Hliníkové okná sú čoraz viac a viac v móde. Dostávajú sa do popredia aj v rámci rodinných domov. Nie je teda výnimkou, že uvidíte na moderných rodinných domoch aj elegantné hliníkové okná a vchodové dvere.

Priazeň zákazníkov si hliníkové okná a vchodové dvere získali najmä vďaka svojej bezkonkurenčnej trvanlivosti, bezúdržbovostiodolnosti. Hliník patrí medzi najodolnejšie materiály, proti ktorým premenlivé poveternostné podmienky jednoducho nemajú šancu.

Sme veľkými fanúšikmi hliníkových okien aj vďaka tomu, že prinášajú neuveriteľný pomer ceny a hodnoty. Cena je síce vo všeobecnosti vyššia ako u plastových (PVC) okien, no daná cena vám z dlhodobého hľadiska prinesie vyššiu hodnotu ako plastové okná.

Máme na mysli hlavne nadpriemernú životnosť (viac ako 1 generácia), odolnosť, žiadne krivenie profilov pri väčších rozmeroch okien a, samozrejme, bezúdržbovosť, ktorú určite oceníte aj vy v dnešnej hektickej dobe.

Naše hliníkové okná a dvere WINFEN BB sú vyjadrením vynikajúcej kvality za rozumnú cenu. Neustále sa snažíme optimalizovať naše ceny tak, aby sme sa priblížili k dokonalému pomeru ceny a kvality. Odporúčame renomované hliníkové okná a dvere Aluprof, ktoré sú známe široko-ďaleko v celej Európe.

Sú zárukou:

 • kvality = renomovaná značka s tradíciou a bohatými skúsenosťami v obore
 • rozumnej ceny = hliníkové profily Aluprof patria medzi najlepšie v pomere ceny a kvality
 • lepšej hodnoty za danú cenu v porovnaní s konkurenčnými značkami, ako Schüco či Reynaers
 • vynikajúcej ceny aj za posuvné systémy (HST portál)

Naše hliníkové okná a dvere v podobe vzoriek môžete vidieť aj v našej kancelárii na Partizánskej ceste 97 v Banskej Bystrici. Radi vám ich odprezentujeme a poradíme najlepšie možné riešenie.

Hliníkové okná a dvere WINFEN BB sú garanciou nielen výborného pomeru ceny a kvality:

 • hliníkové okná Aluprof – patria medzi najlepšie okná v pomere ceny a hodnoty
 • garancia prijateľnej ceny – za rozumnou cenou si stojíme, u nás máte garanciu, že cena nebude prestrelená
 • certifikované profily – každý jeden profil v našom portfóliu je držiteľom certifikátu
 • certifikovaný profil aj pre pasívne rodinné domyexkluzívne hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive sú držiteľmi Certifikátu Inštitútu pre pasívne domy v Darmstadte (Passivhaus Institut Darmstadt)
 • dodávka okien v rámci Slovenskej republiky ÚPLNE ZDARMA – nikdy si neúčtujeme náklady na dopravu pri väčšom odbere okien
 • záruka 5 rokov a pozáručný servis
 • štandardná dodacia lehota 5-7 týždňov – do 5-7 týždňov prinesieme vaše nové hliníkové okná a dvere tam, kde požadujete
 • montáž na pásky aj PUR penu (radi vám ukážeme vzorky v našej kancelárii)
 • SHOWROOM OKNÁ WINFEN BB nájdete tu: Banská Bystrica, Partizánska cesta 97, 974 01
 • individuálny prístup k našim zákazníkom a časová flexibilita – robíme na kvalitu, nie na kvantitu, a preto vám ponúkame naše odborné poradenstvo kedykoľvek – poradíme, či je vhodné vo vašom konkrétnom prípade ísť do hliníkových okien alebo sa poobzerať po inom type okien
 • cenové ponuky ZDARMA štandardne do 3 pracovných dní – vo väčšine prípadov je to ešte skôr

Poďte sa pozrieť na hliníkové okná a dvere WINFEN BB, ktoré môžu zdobiť aj váš nízkoenergetický alebo pasívny rodinný dom.

S hliníkovými oknami a vchodovými dverami je naozaj radosť pracovať, nakoľko ponúkajú nespočetné množstvo riešení – od klasických otváravých či otváravo-sklopných okien na rodinné domy až po hliníkové fasády na obchodné a verejné budovy.

Investícia do hliníkových okien a dverí je investíciou do vašej bezstarostnej budúcnosti – energetické úspory, bezúdržbovosť a vysoká odolnosť.
Hliníkové okná a dvere Aluprof - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

HLINÍKOVÉ OKNÁ WINFEN INFORMAČNÉ LISTY:
Aluprof MB-45
- Aluprof MB-70
- Aluprof MB-86
- Aluprof MB-104 Passive pre pasívne domy

HLINÍKOVÉ OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE WINFEN KATALÓGY
KATALÓG HLINÍKOVÉ OKNÁ
KATALÓG VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE

Plastové okná Schüco Liv Line
Plastové okná Salamander BluEvolution 92

Drevené okná a dvere (eurookná) WINFEN BB – dýchajte zdravšie

Drevené okná a dvere mali vždy svoje špecifické miesto vo svete okien. V minulosti, ako sme už aj vyššie spomínali, boli v podstate jedinou bežnou voľbou v rámci výstavby rodinných domov. Ich trvanlivosť bola nesmierna už aj v danej dobe, o čom svedčia mnohé zachovalé rodinné domy, ktoré majú ešte stále pôvodné drevené okná z 20. storočia.

Drevené okná a dvere, tzv. eurookná sú však stále in. Postupom času sa stále viac a viac zdokonaľovali až do tej podoby, ako ich poznáme dnes. Majú svoje veľmi unikátne výhody, ktoré iné typy okien jednoducho nemajú.

21. storočie je návratom k prírode a začína sa dbať viac na ekológiu a ekologickejšie zmýšľanie. Aj vy si chcete dopriať zdravšie ovzdušie, ktoré budete každý deň vo svojom domove dýchať? Či už sa chystáte renovovať svoj starší rodinný dom alebo máte v pláne vybudovať si váš vysnívaný rodinný dom od úplných základov, drevené okná a dvere sú správna voľba.

Naše drevené okná a dvere WINFEN BB sú stelesnením návratu k prírode, pričom si zachovávajú šarm elegancie a modernej estetiky. Výnimočnosť nášho sortimentu tkvie nielen v bohatej ponuke eurookien – od stavebnej hĺbky 78 mm až do 92 mm – ale aj v netradičných riešeniach, ako sú drevené okná otváravé smerom von pre úsporu úžitkového priestoru v interiéri či okná v retro dizajne pripomínajúce estetiku okien z 19. storočia.

Vybrať si môžete zo širokej palety lazúr a z ponuky prémiových odtieňov RAL, a to všetko v týchto drevinách:

 • borovica
 • dub
 • meranti (exotické drevo)

Naša ponuka je nastavená tak, aby si dokonalé drevené okná podľa svojich predstáv vybral úplne každý.

Prečo sú drevené okná (eurookná) WINFEN BB tá správna voľba?

 • bohatý sortiment pre bohatosť riešení
 • garancia prijateľnej ceny – za rozumnou cenou si stojíme, u nás máte garanciu, že cena nebude prestrelená
 • certifikované profily – každý jeden profil v našom portfóliu je držiteľom certifikátu
 • výber z 3 druhov drevín – borovica, dub a exotické drevo meranti
 • príprava okien na jednej z najmodernejších liniek na sušenie a lakovanie okenných prvkov v Európe
 • dodávka okien v rámci Slovenskej republiky ÚPLNE ZDARMA – nikdy si neúčtujeme náklady na dopravu pri väčšom odbere okien
 • záruka 5 rokov a pozáručný servis
 • štandardná dodacia lehota 5-7 týždňov – do 5-7 týždňov budú vaše nové drevené okná WINFEN na požadovanom mieste dodania
 • montáž na pásky aj PUR penu (radi vám ukážeme vzorky v našej kancelárii)
 • SHOWROOM OKNÁ WINFEN BB nájdete tu: Banská Bystrica, Partizánska cesta 97, 974 01
 • individuálny prístup k našim zákazníkom a časová flexibilita – robíme na kvalitu, nie na kvantitu, a preto vám ponúkame naše odborné poradenstvo kedykoľvek – vysvetlíme vám, v čom spočívajú hlavné výhody eurookien vo vašom prípade
 • cenové ponuky ZDARMA štandardne do 3 pracovných dní – vo väčšine prípadov je to ešte skôr

Chcete sa pozrieť, aké riešenia ponúkajú naše drevené okná WINFEN BB? Odpoveď nájdete TU.

Drevené okná sú tu pre každého, kto by si chcel dopriať zdravšie ovzdušie v interiéri a koho prírodná estetika fascinuje. Okrem toho vás eurookná potešia unikátnou schopnosťou regulovať vlhkosť v interiéri, čím zabránite nepríjemným plesniam. Toto je jednou z najväčších praktických výhod drevených okien.

Ak neveríte, že sa drevené okná v dnešnej dobe oplatia, obráťte sa na nás a my vás presvedčíme o tom, že sú tá správna cesta.
Drevené okná WINFEN Banská Bystrica a hliníkové termookapniceEurookná WINFEN Banská Bystrica a hliníkové termookapnice

DREVENÉ OKNÁ (EUROOKNÁ) WINFEN INFORMAČNÉ LISTY:

- Drevené okná s hrúbkou 78 mm
- Drevené okná s hrúbkou 88 mm
- Drevené okná s hrúbkou 92 mm

DREVENÉ OKNÁ (EUROOKNÁ) WINFEN KATALÓG
KATALÓG DREVENÉ OKNÁ

Drevohliníkové okná a dvere WINFEN BB – najlepšie pre najnáročnejších

Drevohliníkové okná sú považované za smotánku medzi oknami, a to najmä vďaka svojej výrazne vyššej cene oproti iným typom okien. Tento typ okien v sebe uchováva všetky vlastnosti drevených okien, pričom navyše prináša dodatočnú ochranu dreva.

Inak povedané, drevohliníkové okná sa skladajú z drevenej (vnútornej) časti okna a z vonkajšej drevenej časti, ktorá je chránená hliníkovým plášťom.

Hliník je najlepším ochrancom dreva, chráni drevo ako kôra strom, a tak zvyšuje jeho trvanlivosť. Vyššia trvanlivosť=oveľa viac rokov ochrany tepla samotným oknom.

Tento typ okien teda kombinuje nielen prírodný charakter, ale aj modernú eleganciu vďaka hliníkovému oplášteniu. Navonok sa teda môže javiť, že ste vlastníkmi hliníkových okien, a pritom si vo vnútri interiéru vychutnávať svieže a zdravé ovzdušie vďaka drevenej časti okna.

Naše drevohliníkové okná WINFEN BB sú tu pre vás za rozumnú cenu. Aké budú mať vaše drevohliníkové okná vlastnosti? Poďte sa pozrieť.

Drevohliníkové okná od nás sú výbornou voľbou, o čom svedčí:

 • garancia prijateľnej ceny – za rozumnou cenou si stojíme, u nás máte garanciu, že cena nebude prestrelená
 • certifikované profily – každý jeden profil v našom portfóliu je držiteľom certifikátu
 • výber z 3 druhov drevín pre drevenú časť okna – borovica, dub a exotické drevo meranti
 • príprava drevenej časti okna na jednej z najmodernejších liniek na sušenie a lakovanie okenných prvkov v Európe
 • hliníkové opláštenie od firmy ALURON
 • dodávka okien v rámci Slovenskej republiky ÚPLNE ZDARMA – nikdy si neúčtujeme náklady na dopravu pri väčšom odbere okien
 • záruka 5 rokov a pozáručný servis
 • štandardná dodacia lehota 5-7 týždňov – do 5-7 týždňov budú vaše nové drevené okná WINFEN na požadovanom mieste dodania
 • montáž na pásky aj PUR penu (radi vám ukážeme vzorky v našej kancelárii)
 • SHOWROOM OKNÁ WINFEN BB nájdete tu: Banská Bystrica, Partizánska cesta 97, 974 01
 • individuálny prístup k našim zákazníkom a časová flexibilita – robíme na kvalitu, nie na kvantitu, a preto vám ponúkame naše odborné poradenstvo kedykoľvek – vysvetlíme vám, v čom spočívajú hlavné výhody eurookien vo vašom prípade
 • cenové ponuky ZDARMA štandardne do 3 pracovných dní – vo väčšine prípadov je to ešte skôr

Páčia sa vám drevohliníkové okná? Poďte sa s nami stretnúť osobne na Partizánskej ceste 97 v Banskej Bystrici, zavolajte nám alebo nám napíšte a spoločne sa vieme dohodnúť na zaujímavej cene k spokojnosti oboch strán.
Najkvalitnejšie drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ WINFEN INFORMAČNÉ LISTY:
Drevohliníkové okná s hrúbkou 68 mm
Drevohliníkové okná s hrúbkou 78 mm

Zlatá rada na záver

Ste z Banskej Bystrice alebo okolia a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá má za sebou roky práce a skúseností, na dodávku a montáž okien pre (nielen) nízkoenergetické a pasívne rodinné stavby? Ak áno, tak okná WINFEN BB sú vám k dispozícii.

Okná sa oplatí vyberať s dôkladnou starostlivosťou, je nutné dbať na čo najlepší pomer ceny a kvality. Žijeme touto filozofiou, nie vždy je veľmi nízka cena garanciou spokojnosti aj do budúcnosti.

Vieme vám ponúknuť široký sortiment produktov (od lacnejších až po tie najlepšie) – plastové, hliníkové, drevené a drevohliníkové okná a vchodové dvere, a to všetko pre vás exkluzívne za cenu, za ktorú dostanete lepšiu hodnotu, ako je bežné.

Napíšte nám a my vám poradíme s výberom a pripravíme vám individuálnu cenovú ponuku na mieru ÚPLNE ZDARMA.