Drevené okná WINFEN Banská Bystrica

Prvé vety nášho príbehu napísalo partnerstvo...

Na pozadí každého príbehu je hlavná myšlienka. I ten náš príbeh zrodila myšlienka našej viery v kvalitu, spoľahlivosť a dobré meno. Toto posolstvo sme chceli predať ďalej, a preto sme sa dali dokopy s kamarátom, ktorý sa živil výrobou schodíšť a okien. Všetko to začalo v 90-tych rokoch. V najväčšom rozkvete podnikania.

Kde je chuť, tam je aj vôľa. Rozumeli sme si nielen po ľudskej, ale aj pracovnej stránke. Náš cieľ bol jasný. Kvalitaspoľahlivosť produktov. Dobré menopriateľské vzťahy s našimi klientami. Radosť zo života majiteľov domov a bytov a ochota pomôcť s akýmkoľvek problémom.

Naša vášeň pre stavebníctvo nás spájala a hnala ďalej. Keď to iní vzdali, my nie. Rástli sme, no rástla aj zodpovednosť za spokojnosť klientov. Našim klientom sme robili radosť drevostavbami a zrubovými domami. Voňavé zruby a drevostavby sme však neskôr rozšírili aj o murované domy pre potešenie ďalších a ďalších klientov.

Vaše okná vystrelia vaše renomé do výšin

Každý jeden rok v neustále sa rozvíjajúcom stavebníctve nám dal cenné skúsenosti, ktoré nám dodnes pomáhajú vylepšovať naše služby. Našli sme recept na vašu spokojnosť. Počúvame želania vás, našich klientov, dávame vám rady a pomáhame vám riešiť problémy.

Priateľské vzťahy s klientami pomáhajú vybudovať nezabudnuteľné domovy, na ktoré ešte veľmi dlho spomíname.

Jedno švédske príslovie hovorí: „Dobré meno si môžeme získať i slovami, ale len činmi si ho udržíme.“ Myšlienku tohto príslovia sme zanechali a zanecháme všade tam, kde potrebujete pomoc.

Nech naše okná a stavby vyjadrujú myšlienky, pre ktoré naša firma dýcha. Chceme, aby naše okná vyjadrili vaše najtajnejšie túžby, sny i ciele a toto posolstvo predali všetkým, na ktorých vám záleží.

Vaše okná od nás raketovo zvýšia dôveryhodnosť, úprimnosť a dobré meno vášho biznisu. Okrem ochrany tepla vášho domova alebo biznis priestorov si od nás kupujete aj vašu vlastnú značku a nezmazateľnú pečať na trhu alebo vo vašom okolí. Reklama a dobré meno nad zlato.

Nové príbehy píšeme po celej Európe

Rok 2009 bol pre nás kľúčový. Spojenie našej lásky, ktorú sme vložili do domovov klientov, a cenných skúseností pod jednu strechu. Živnostenské podnikanie sa mení na spoločnosť OXUR s. r. o. Otvorili sa nám úplne nové možnosti a príbehy i za hranicami milovaného Slovenska.

Naše myšlienky, ktoré sa zrodili v 90. rokoch, sme postupne pretavili do rodinných domčekov v čarokrásnom Švajčiarsku, Rakúsku, Taliansku i u našich susedov – v Česku. To, čo vieme najlepšie, individuálne riešenia v stavebníctve, ponúkame pre vás po celej Európe.

Čas a skúsenosti
sú na nezaplatenie...

Stará známa pravda, ktorú všetci poznajú, sa osvedčila aj u nás. Viac ako 20 rokov skúseností v podnikaní a stavebníctve. Od živnosti až po spoločnosť OXUR s. r. o., ktorá vám aktuálne ponúka širokú paletu stavebných riešení pre váš vysnívaný domov a biznis priestory.

Okná ako majestáty, ktoré do priestorov vnášajú nielen cenné sladké teplo, ale i unikátny štýl. Sú predajcom, reklamou aj dobrým menom. Sú najlepšou vizitkou vášho štýlu, osobnosti i podnikania.

Sme hrdí na našu dobrú povesť doma i v zahraničí. Radi prijímame nové výzvy a píšeme nové šťastné príbehy.

Všetci vieme, že človek sa učí celý život. Túto múdrosť si berieme k srdcu, a preto sú naši pracovníci pravidelne školení a dopĺňajú si vedomosti a obzor.

Chceme byť neustále medzi špičkou. Zbierame preto neustále certifikáty na nové technológie, ktoré môžu pomôcť vybudovať ešte kvalitnejší a spoľahlivejší domov alebo stavebný priestor.

Plastové, drevené, hliníkové a drevohliníkové okná a vchodové dvere WINFEN.EU Banská Bystrica

Patríme medzi najlepších

Náš zápal pre vylepšovanie, hľadanie nových inovatívnych riešení a zmysel pre kompromisy nám pomohol zaradiť sa medzi smotánku v pomere CENA/KVALITA. Vašim individuálnym želaniam a potrebám dokážeme prispôsobiť cenu.

Dôsledne si vyberáme obchodných partnerov

Vaša spokojnosť, úsmev na tvári a šťastný rodinný alebo podnikateľský život sú naším krédom. Špičkové produkty závisia od našich obchodných partnerov. Na výrobe vašich okien a dverí sa podieľajú renomovaní hráči na európskom i celosvetovom trhu, ako GEALAN (Nemecko), SCHÜCO (Nemecko), SIEGENIA (Nemecko), MACO (Rakúsko).

Vaše okná a dvere sú certifikované

Okrem priateľského a individuálneho prístupu sme zástancami najvyššej kvality. Vieme, že každý túži po produktoch, ktoré sú spoľahlivé a vydržia veľmi dlho. Každé okno a dvere, ktoré zdobia vaše vysnívané domovy a budovy, spĺňa tie najprísnejšie štandardy Európskej únie. Svedčí o tom označenie CE.

Sme tu pre vašu firmu aj rodinu

Ste firma alebo SZČO a hľadáte stabilného partnera, pre ktorého je spoľahlivosťdodržiavanie termínov nadovšetko? Alebo chcete vybudovať pre vás a vašu rodinu energeticky úsporný raj pre šťastný život? Jednorazový odber alebo pravidelná spolupráca založená na férovosti a spoľahlivosti. Malé aj veľké zákazky. Radi vám ponúkneme individuálny prístup a riešenia pre vaše jedinečné príbehy

Montáž, záručný i pozáručný servis

Už máte predstavu o vašom ideálnom domove a máte v hľadáčiku okná a dvere Winfen? Radi by ste si ich však nechali aj nainštalovať? Nechajte to na nás. Keby niečo, dajte nám vedieť a v priebehu 5 rokov vyriešime akýkoľvek problém v rámci záruky. Neváhajte nás kontaktovať aj neskôr v rámci pozáručného servisu.

Dobré meno a priateľské vzťahy s klientmi

Základom úspechu je spokojnosť vás, našich klientov. Priateľskosť férovosť komunikácie, ochota robiť kompromisyindividuálne riešenie vašich problémov je zárukou vášho i nášho úspechu. Radi vám poradíme, ak je to v našich silách. Neváhajte sa na nás obrátiť.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE ZÁKLADOM NÁŠHO ÚSPECHU

Staňte sa naším novým príbehom
Vaše okná dodámev priemere o 2 týždne skôr

Vaše okná dodáme
v priemere o 2 týždne skôr

Vieme z vlastnej skúsenosti, že všetko, čo nám robí radosť, chceme mať u seba čo najskôr. Táto priorita je pre nás nesmierne dôležitá a veľmi si na nej potrpíme. Vaše okná a dvere budú zdobiť vaše priestory v priemere o 2 týždne skôr, ako je štandardom.

Bezplatné cenové ponukypre Vás na mieru

Bezplatné cenové ponuky
pre Vás na mieru

Vy ste tvorcami našich nových príbehov. Zaujímajú nás vaše individuálne potreby. Ste firma, súkromná osoba alebo SZČO? Potrebujete jednorazový odber alebo pravidelnú spoluprácu? Dohodneme sa k spokojnosti oboch strán.

Odpovieme aj poradímedo 24 hodín

Odpovieme aj poradíme
do 24 hodín

Chápeme, že potešiť svoju rodinu vysnívanými úsporami energiípeňazí či vybudovať váš biznis na dôveryhodnostidobrom mene chcete čo najskôr. Poradíme vám a pomôžeme naplniť vaše ciele a potreby v čo najkrajšej možnej dobe. Chcete sa presvedčiť? Napíšte nám.

Nevideli ste ešte okná a dvere Winfen?