Eurookná IV 78 Euroline Retro - drevené okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

S klasikou nič nepokazíte ani na moderných domoch

Vhodné pre: energeticky úsporné moderné stavby s nádychom klasiky alebo historické budovy

Ak nedokážete povedať nie klasike a retro architektúre, tak ste na správnom mieste. Nikdy nebol lepší čas na kombináciu špičkových drevených materiálov a klasického vzhľadu.

Ak sa k očarujúcemu retro vzhľadu pridajú aj vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, z vášho domu sa stáva moderný nadčasový príbytok, ktorý neunikne žiadnemu oku.

Vysoká vzduchotesnosť - Drevené okná (eurookná) Euroline Retro 78 - okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - Drevené okná (eurookná) Euroline Retro 78 - okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - Drevené okná (eurookná) Euroline Retro 78 - okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - Drevené okná (eurookná) Euroline Retro 78 - okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Aké vlastnosti bude mať vaše drevené okno?

Hrúbka profilu až 78 mm

Hrúbka alebo stavebná hĺbka profilu bojuje proti úniku tepla z vášho domova, tepelne izoluje. Dokonca lepšie ako počet komôr profilu. Sladký pocit tepla vo vašom vysnívanom domove bude udržiavať profil s hrúbkou 78 mm.

Štandardne dve tesnenia

Dve tesnenia dopomáhajú k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností okna. Sú pomocníkmi v boji proti úniku milovaného tepla z našich príbytkov.

Lepené 4-vrstvové hranoly

Technológia lepenia profilov z lamiel zabraňuje problémom s pokrivenými profilmi. Takto si budete môcť vychutnávať najkvalitnejšie prírodné materiály vo vašich domovoch veľmi dlhé roky.

Trojsklo pre lepšie teplo

Špičkový drevený profil IV78 Euroline Retro udrží oveľa viac tepla vo vašom interiéri ako profily minulej generácie, ktoré sa vyznačujú dvojsklom. Vyberte si z izolačného trojskla s hrúbkou od 28 do 40 mm pre ešte lepšiu tepelnú izoláciu vášho domova. V prípade štandardnej zasklievacej jednotky dosahuje súčiniteľ prechodu tepla veľmi priaznivú hodnotu (Ug=0,7 W/ m²K).

Použite špičkový TGI dištančný rámik

Eliminovať rosenie vašich skiel z interiéru bude vysokokvalitný TGI dištančný rámik. Jeho úlohou je znížiť prienik chladu z vonkajšieho skla na vnútorné. Oproti menej kvalitným dištančným rámikom vám unikne oveľa menej tepla medzi sklami. TGI dištančný rámik je profesionálnym odporcom kondenzácie vodnej pary v chladnom období.

Ekologické a vodeodolné laky

Vaše okná nezaskočí ani tá najväčšia prírodná prekážka. Špičkovú odolnosť získavajú impregnáciou a vrstvami náterov s použitím najmodernejšej linky pre lakovanie a sušenie okenných prvkov v Európe. Vlhkosť, nárazy vetra, a ani iné vplyvy nemajú šancu!

Kovanie Multi - Matic od firmy MACO

Vaše okná sú v rukách tých najlepších. Uznávaná certifikovaná spoločnosť MACO, ktorej hlavné sídlo je v krásnom rakúskom Salzburgu, vaše okná zabezpečuje všetkými kovovými prvkami.

Termookapnice na ráme i krídle

Hliníkové termookapnice na ráme i krídle okna odvádzajú zrážkovú vodu mimo okenného rámu, čím chránia celú konštrukciu pred vlhkosťou.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov