Drevohliníkové okná Drevo-hliník 68 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica

Spojte elegantný dizajn s maximálnou ochranou dreva

Vhodné pre: energeticky úsporné budovy

Vysokokvalitný drevohliníkový profil Drevo-Hliník 68 mm očarí dizajnom, úžitkovými vlastnosťami aj možnosťou riešenia na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Ak ste milovníkmi prírodných materiálov, tak si tento profil rozhodne zamilujete. Ba čo viac, budete sa môcť tešiť z mimoriadnej úspory energie veľmi dlhý čas vďaka vysokej odolnostiživotnosti, ktorú prináša vonkajší hliníkový plášť.

Hliník je nesmierne trvácny materiál, ktorý zabráni akémukoľvek poškodeniu drevenej časti vášho okna. Je najlepším ochrancom vďaka jeho postaveniu ako ,,kôry stromu“. Takto bude starostlivo vybrané smrekové, borovicové, dubovéexkluzívne exotické drevo Meranti dokonalo chránené pred nárazmi a poveternostnými podmienkami.

Vysoká vzduchotesnosť - drevohliníkové okná Drevo-hliník 68 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - drevohliníkové okná Drevo-hliník 68 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - drevohliníkové okná Drevo-hliník 68 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - drevohliníkové okná Drevo-hliník 68 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica

Informačný list WINFEN na stiahnutie

Informačný list Drevo-hliník 68 mm na stiahnutie
Drevo-hliník 68mm. Formát PDF.

Aké vlastnosti bude mať vaše drevohliníkové okno?

Hrúbka profilu až 68 mm

Hrúbka alebo stavebná hĺbka profilu bojuje proti úniku tepla z vášho domova, tepelne izoluje. Dokonca lepšie ako počet komôr profilu. Za sladký pocit tepla v našich domovoch teda vďačíme hlavne tejto vlastnosti.

Lepené štvorvrstvové hranoly

Technológia lepenia profilov z lamiel zabraňuje problémom s pokrivenými profilmi. Takto si budete môcť vychutnávať najkvalitnejšie prírodné materiály vo vašich domovoch veľmi dlhé roky.

Štandardne tri tesnenia

Tri tesnenia dopomáhajú k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností okna. Sú pomocníkmi v boji proti úniku milovaného tepla z našich príbytkov.

Ekologické a vodeodolné laky

Vaše okná nezaskočí ani tá najväčšia prírodná prekážka. Špičkovú odolnosť získavajú impregnáciou a vrstvami náterov s použitím najmodernejšej linky pre lakovanie a sušenie okenných prvkov v Európe. Vlhkosť, nárazy vetra, a ani iné vplyvy nemajú šancu!

Hliníkové opláštenie

Hliníkové opláštenie chráni drevo ako kôra strom, čím zvyšuje jeho trvanlivosť a je zárukou dlhej životnosti okna.

Kovanie Multi - Matic od firmy MACO

Vaše okná sú v rukách tých najlepších. Uznávaná certifikovaná spoločnosť MACO, ktorej hlavné sídlo je v krásnom rakúskom Salzburgu, vaše okná zabezpečuje všetkými kovovými prvkami.

Hliník v rôznych variantoch

Hliníkové opláštenie dodáva vášmu oknu eleganciu a štýl. Vyberte si variant classic, softline alebo retro.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov