Drevohliníkové okná Drevo-hliník 78 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica

Hliník ochráni vaše drevo aj peňaženku

Vhodné pre: energeticky úsporné budovy

Máte chuť priniesť do vášho domova okrem prémiového smrekového, borovicového, dubového alebo exotického dreva Meranti aj elegantný vzhľad a nadštandardné tepelno-izolačné vlastnosti? Hľadajú vaši zákazníci dokonalú súhru estetiky a izolačných atribútov? Drevohliníkové okná na báze profilu Drevo-Hliník 78 mm ponúkajú všetko, čo si energeticky úsporný domov vyžaduje.

Základovým kameňom je drevený profil, pričom konštrukcia je zostavená zo 4-vrstvových lepených drevených hranolov. Tieto budú chránené hliníkom, prémiovým materiálom a najlepším ochrancom životnosti dreva.

Vysoká vzduchotesnosť - drevohliníkové okná Drevo-hliník 78 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - drevohliníkové okná Drevo-hliník 78 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - drevohliníkové okná Drevo-hliník 78 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - drevohliníkové okná Drevo-hliník 78 mm - drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica

Informačný list WINFEN na stiahnutie

Informačný list Drevo-hliník 78 mm na stiahnutie
Drevo-hliník 78 mm. Formát PDF.

Aké vlastnosti bude mať vaše drevohliníkové okno?

Hrúbka profilu až 78 mm

Hrúbka alebo stavebná hĺbka profilu bojuje proti úniku tepla z vášho domova, tepelne izoluje. Dokonca lepšie ako počet komôr profilu. Za sladký pocit tepla v našich domovoch teda vďačíme hlavne tejto vlastnosti.

Lepené štvorvrstvové hranoly

Technológia lepenia profilov z lamiel zabraňuje problémom s pokrivenými profilmi. Takto si budete môcť vychutnávať najkvalitnejšie prírodné materiály vo vašich domovoch veľmi dlhé roky.

Štandardne tri tesnenia

Tri tesnenia dopomáhajú k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností okna. Sú pomocníkmi v boji proti úniku milovaného tepla z našich príbytkov, čo pocítite na úspore energií a financií.

Ekologické a vodeodolné laky

Vaše okná nezaskočí ani tá najväčšia prírodná prekážka. Špičkovú odolnosť získavajú impregnáciou a vrstvami náterov s použitím najmodernejšej linky pre lakovanie a sušenie okenných prvkov v Európe. Vlhkosť, nárazy vetra, a ani iné vplyvy nemajú šancu!

Hliníkové opláštenie

Hliníkové opláštenie chráni drevo ako kôra strom, čím zvyšuje jeho trvanlivosť a je zárukou dlhej životnosti okna.

Kovanie Multi - Matic od firmy MACO

Vaše okná sú v rukách tých najlepších. Uznávaná certifikovaná spoločnosť MACO, ktorej hlavné sídlo je v krásnom rakúskom Salzburgu, vaše okná zabezpečuje všetkými kovovými prvkami.

Hliník v rôznych variantoch

Hliníkové opláštenie dodáva vášmu oknu eleganciu a štýl. Vyberte si variant classic, softline alebo retro.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov