Hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Najlepšie a najúspornejšie hliníkové okná Aluprof MB-104pre pasívne rodinné novostavby

Vhodné pre: pasívne rodinné domy //Verzie MB-104 Passive SI a AERO sú exkluzívnymi držiteľmi Certifikátu Inštitútu pre pasívne domy v Darmstadte (Passivhaus Institut Darmstadt)//

Jednoducho dokonalé a energeticky najúspornejšie. Týmito slovami by sme mohli charakterizovať elitné okná obľúbenej značky hliníkových profilov Aluprof.

Ak je pre vás dôležitá dokonalosť vášho domova, bažíte po odlesku modernej elegancie a chcete, aby boli vaše budúce náklady na vykurovanie neuveriteľne nízke, tak vrcholový hliníkový profil Aluprof MB-104 vo verziách SI a AERO pre ultra moderné pasívne rodinné novostavby je jedinou vhodnou voľbou.

Vybudujme váš jedinečný pasívny rodinný dom spoločne so silou hliníkových okien Aluprof MB-104 Passive.

Vysoká vzduchotesnosť - hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Prémiové farby RAL pre hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Informačný list WINFEN na stiahnutie

Informačný list Aluprof MB-104 Passive na stiahnutie

Aké vlastnosti bude mať vaše hliníkové okno Aluprof MB-104 Passive?

Hliník – korózia nemá šancu

Hliník je jedným z najprémiovejších materiálov, ktorý prináša nielen eleganciu a luxus, ale taktiež perfektné pevnostné parametre. Vďaka svojej mimoriadnej odolnosti je vynikajúcim bojovníkom proti korózii.

Najlepšie okná do pasívnej rodinnej novostavby

Ste odhodlaní vybudovať si moderné, luxusné a energeticky úsporné kráľovstvo? Systém Aluprof MB-104 sa o to postará svojou trojkomorovou konštrukciou a hrúbkou profilu okien 95 mm (rám) a až 104 mm (krídlo). K dispozícii v základnej verzii SI a v prémiovom variante AERO.

Ideálna farba pre každého

Vaše okno sa bude priateliť s akýmkoľvek typom interiéru, a to aj vďaka pestrej prémiovej farebnej palete RAL. Farebné vrstvy môžu byť taktiež nanášané aj metódou práškového lakovania alebo anodovania.

Vo verziách SI a AERO

Hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive nepoznajú hraníc. Idú ešte ďalej. Sú dostupné v základnej verzii SI a pre úplne najnáročnejších klientov aj vo variante AERO, ktorý prináša špeciálne zateplenie tzv. aerogélom. Takto môže vaše okno so štvorsklom dosiahnuť neuveriteľný koeficient prechodu tepla cez celé okno (až 0,45 W/m²k).

Štvorsklo vám ušetrí kopu peňazí

Vrcholový hliníkový profil Aluprof MB-104 Passive renomovanej značky Aluprof patrí medzi to najlepšie, čo hliníkové okná v súčasnosti ponúkajú. Štvorsklo je toho dôkazom, s ktorým môžete dosiahnuť vo verzii AERO koeficient prechodu (prestupu) tepla cez celé okno až (až 0,45 W/m²k).

Aj vo verzii dverí

Elegancia, štýl a prémiovosť môže vystihovať aj vaše dvere, ktoré budú dokonalou ozdobou akéhokoľvek domova modernej architektúry.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov