Interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 - interiérové hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Prinesie eleganciu tam, kde nepotrebujete veľa tepla

Vhodné pre: moderné tepelne neizolované interiéry (obchodné priestory, rodinné domy)

Dokonalé moderné riešenie s puncom elegancie do miest s menšou potrebou tepelnej izolácie k vám nebolo nikdy bližšie. Odteraz vám bude každý závidieť vaše deliace steny, výkladné skrine, nevykurované predsiene, boxy, výlohy alebo iné priestorové konštrukcie vyžarujúce eleganciu, prémiovosť a očarujúci štíhly vzhľad.

Premeňte vaše priestory na vizuálny raj, v ktorom budete chcieť zostať večne. Interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 budú vkusnou praktickou ozdobou akéhokoľvek moderného rodinného domu alebo obchodného priestoru.

Vysoká vzduchotesnosť - interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Prémiové farby RAL pre interiérové hliníkové okná a dvere Aluprof MB-45 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Informačný list WINFEN na stiahnutie

Informačný list Aluprof MB-45 na stiahnutie
Aluprof MB-45. Formát PDF.

Aké vlastnosti bude mať vaše hliníkové okno?

Šarmantné profily

Hliníkový systém Aluprof MB-45 plní estetickú funkciu v miestach, kde nie je potrebná vysoká tepelná izolácia, ako deliace steny, nevykurované predsiene, výkladné skrine, boxy alebo iné priestorové konštrukcie. Prineste teplo, zvukovú izoláciu a pocit bezpečia tam, kde ho potrebujete, s hrúbkou profilu okna 45 mm (rám) a 54 mm (krídlo).

Luxus do nevykurovaných miestností

Chcete dopriať vášmu oku poriadny estetický zážitok? Hľadáte ideálne riešenie do nevykurovaných miest alebo priestorov, ktoré nevyžadujú vysokú tepelnú izoláciu? Hliníkové okno Aluprof MB-45 prináša presne to, po čom túžite.

Hliník – korózia nemá šancu

Hliník je jedným z najprémiovejších materiálov, ktorý prináša nielen eleganciu a luxus, ale taktiež perfektné pevnostné parametre. Vďaka svojej mimoriadnej odolnosti je vynikajúcim bojovníkom proti korózii.

Profil sa prispôsobí interiéru

Bojíte sa, že sa vaše okno nebude hodiť do vášho dokonalého interiéru? Zahoďte všetky starosti. Vďaka neobyčajne pestrej palete prémiových odtieňov farebnej palety RAL vaše hliníkové okno zapadne kdekoľvek.

Vaše okno s vami zostarne

Systém MB-45 obsahuje tesnenia zo syntetického EPDM, ktoré sú zárukou mimoriadnej odolnosti voči starnutiu materiálu, a to aj po mnohých rokoch užívania.

Sklené výplne na mieru

Jedným z charakteristických znakov tohto systému je variabilita. Izolujte miestnosť so sklenými výplňami 2 až 35 mm. Ak ste sa rozhodli pre neotváravé okno alebo dvere, o teplo v miestnosti sa budú starať výplne s hrúbkou 2 až 26 mm.

Aj vo verzii dverí

Elegancia, štýl a prémiovosť môže vystihovať aj vaše dvere, ktoré budú dokonalou ozdobou akéhokoľvek domova modernej architektúry.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov