Hliníkové okná Aluprof MB-86 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Elegancia a obrovské úspory peňazí čakajú iba na vás

Vhodné pre: moderné inovatívne stavby (výškové budovy, biznis priestory, administratívne budovy, rodinné domy)
Použiteľné aj ako hliníková fasáda.

Estetika zrodená z hliníka menom Aluprof MB-86 vám otvorí brány nielen k nepredstaviteľným úsporám peňazíenergií, ale i k dobrému menu vášho biznisu. Vábivý lesk a krivky hliníkového profilu s hrúbkou 86 mm ohúria každého, kto prejde okolo vašej stavby.

Z obyčajnej budovy sa zrodí majestátne nákupné centrum, vizuálne dokonalý obchodný priestor alebo reprezentatívna administratívna budova

Štvorsklo v spojení s neobyčajnou hrúbkou profilu na poli hliníkových okien prinesie do vašej peňaženky medziročne viac peňazí ušetrených na energiách.

Vysoká vzduchotesnosť - hliníkové okná Aluprof MB-86 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - hliníkové okná Aluprof MB-86 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - hliníkové okná Aluprof MB-86 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - hliníkové okná Aluprof MB-86 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Prémiové farby RAL pre hliníkové okná Aluprof MB-86 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Informačný list WINFEN na stiahnutie

Informačný list Aluprof MB-86 na stiahnutie
Aluprof MB-86. Formát PDF.

Aké vlastnosti bude mať vaše hliníkové okno?

Hliník – korózia nemá šancu

Hliník je jedným z najprémiovejších materiálov, ktorý prináša nielen eleganciu a luxus, ale taktiež perfektné pevnostné parametre. Vďaka svojej mimoriadnej odolnosti je vynikajúcim bojovníkom proti korózii.

Parťák do energeticky úsporného domova

Ste odhodlaní vybudovať si moderné luxusné a energeticky úsporné kráľovstvo? Systém Aluprof MB-86 sa o to postará svojou trojkomorovou konštrukciou a hrúbkou profilu okien 86 mm.

Ideálna farba pre každého

Vaše okno sa bude priateliť s akýmkoľvek typom interiéru, a to aj vďaka pestrej prémiovej farebnej palete RAL. Farebné vrstvy môžu byť taktiež nanášané aj metódou práškového lakovania alebo anodovania.

Vaše okno s vami zostarne

Hliníkové okná Aluprof MB-86 obsahujú tesnenia zo syntetického EPDM, ktoré sú zárukou mimoriadnej odolnosti voči starnutiu materiálu, a to aj po mnohých rokoch užívania.

Štvorsklo vám ušetrí kopu peňazí

Inovatívny hliníkový profil Aluprof MB-86 patrí medzi to najlepšie, čo hliníkové okná v súčasnosti ponúkajú. Vyberte si z hrúbky zasklenia od 9 do 61 mm a doprajte si štvorsklo.

Dajte hliníkovým fasádam nový rozmer

Hliník je najlepším rozprávačom vášho príbehu. Elegantné hliníkové fasády vašich priestorov zvýšia vašu dôveryhodnosť a renomé u vašich budúcich zákazníkov.

Aj vo verzii dverí

Elegancia, štýl a prémiovosť môže vystihovať aj vaše dvere, ktoré budú dokonalou ozdobou akéhokoľvek domova modernej architektúry.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov