Hliníkové okná Ponzio PE 60 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Najlepšie teplo vďaka najlepšiemu tesneniu

Vhodné pre: moderné inovatívne stavby (rodinné domy, biznis priestory aj administratívne budovy)

Za tie najkvalitnejšie pocity tepla vďačíme okrem hĺbky profilu aj moderným tesneniam. Elegantný a štíhly hliníkový systém Ponzio PE 60 vám z vašich príbytkov vytvorí epicentrum príjemného tepla, a to aj vďaka špičkovému tesneniu vyrobenému zo syntetického kaučuku EPDM.

Hliníkový profil systému Ponzio PE 60 bude chrániť dokonalé teplo vo vašom krásnom domove.

Vysoká vzduchotesnosť - hliníkové okná Ponzio PE 60 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - hliníkové okná Ponzio PE 60 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Zvukotesnosť - hliníkové okná Ponzio PE 60 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Bezpečnosť - hliníkové okná Ponzio PE 60 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica
Prémiové farby RAL pre hliníkové okná Ponzio PE 60 - hliníkové okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Aké vlastnosti bude mať vaše hliníkové okno?

Najlepšie udrží teplo vášho domova

Hliníkový systém Ponzio PE 60 je elegantným ochrancom tepla a pohodlia vášho príbytku vďaka optimálnym tesniacim prvkom. Tesnenie je vyrobené zo syntetického kaučuku EPDM podľa normy 7863 a vykonávacej normy v súlade s ISO 3302-01, E2.

Hrúbka profilu až 68 mm

Hrúbka alebo stavebná hĺbka profilu bojuje proti úniku tepla z vášho domova, tepelne izoluje. Dokonca lepšie ako počet komôr profilu. Sladký pocit tepla vo vašom vysnívanom domove bude udržiavať profil s hrúbkou zárubne 60 mm a krídla až 68 mm.

Trojkomorová konštrukcia

Trojkomorová konštrukcia prispieva k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností vášho okna. Základom hliníkového systému Ponzio PE 60 je trojkomorová konštrukcia profilu so štandardnou eurodrážkou pre kovanie a ďalšou drážkou podobne ako u okien a balkónových dverí z PVC alebo dreva.

Tepelné vložky a dvojdielne stredové tesnenie

Teplo z miestnosti nebude mať šancu uniknúť s tepelnými vložkami so šírkou 22 mm a dvojdielnym stredovým tesnením. Hliníkový systém Ponzio PE 60 je zárukou vysokých tepelno-izolačných parametrov.

Ideálna farba pre každého

Vaše okno sa bude priateliť s akýmkoľvek typom interiéru, a to aj vďaka pestrej prémiovej farebnej palete RAL. Farebné vrstvy môžu byť taktiež nanášané aj metódou práškového lakovania alebo anodovania.

Aj vo verzii dverí

Elegancia, štýl a prémiovosť môže vystihovať aj vaše dvere, ktoré budú dokonalou ozdobou akéhokoľvek domova modernej architektúry.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé okná pre váš domov