Deliace priečky pre okná (okenné deliace priečky) WINFEN Banská Bystrica

Zviditeľnite sa viac ako vaši konkurenti

Ste rozhodnutí byť známejší ako ostatní? Chcete povedať o vašom biznise vašim budúcim klientom? Nechcete, aby váš milovaný domov, o ktorom tak živo snívate, zapadol medzi nevýrazné stavby?

Padnite do oka vášmu okoliu, ktoré si vás bude pamätať. Urobte radosť vášmu kreatívnemu duchu a získajte si priazeň všetkých, na ktorých vám záleží.

Je to jednoducho originálne a umné. Choďte do deliacich priečok pre drevené a PVC okná, ktoré dajú novú netradičnú chuť vášmu rodinnému domubiznis centru, kancelárii alebo akémukoľvek nádychu architektúry.

Vytŕčajte z davu a získajte si priazeň

Medzisklenné priečky sa rovnajú 0 % údržbe

Medzisklenné priečky sa rovnajú 0 % údržbe

Každý vie, že čas sú peniaze. Hľadáme viac času pre seba, svoje koníčky a rodinu. Ak aj vy nemáte čas na rozdávanie, poďte s nami do medzisklenných deliacich priečok. Tieto vám ušetria čas, keďže nevyžadujú údržbu. Upevňujú sa v dištančnom rámiku, a preto vzduch, prach, a ani vlhko nemajú šancu prejsť.
Priečky vám nalepíme aj na sklo

Priečky vám nalepíme aj na sklo

Nalepovacie priečky výlučne na drevených oknách? To je už minulosť. Dnes môžu dať zvodný šmrnc aj vašim PVC oknám. Dokonalo sa im prispôsobia, keďže budú z rovnakého materiálu ako vaše okná.
Rôzne hrúbky vo vašich farbách

Rôzne hrúbky vo vašich farbách

Je jedno, v akých farbách a hrúbkach. Záleží na tom, aké chutia vášmu domovu alebo biznisu. Nech hrúbky 8 mm, 18 mm, 26 mm alebo 45 mm rozozvučnia vaše meno široko-ďaleko v týchto farbách: zlatá, biela, čokoládová hnedá, čierny dub, mahagón, orech alebo zlatý dub.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu to, čo sa k vašim oknám hodí