Dištančný rámik pre okná WINFEN Banská Bystrica

Teplý TGI rámik je veľký krok pre izoláciu vášho okna

Viete, čo je úplne najhoršia vec pre moderný rodinný dom? Nekvalitné okná s nekvalitnými dištančnými rámikmi. Neplaťte viac za energie, keď nemusíte. Jedno riešenie sme našli. A ním je teplý TGI dištančný rámik.

Možno ste už o tejto ,,vychytávke" počuli z rozprávania svojich známych alebo ste si niečo rýchlo stihli prečítať aj v našom náučnom článku.

Štandardne vám každý ponúkne oceľový/hliníkový, teda kovový dištančný rámik. Cena je nižšia, ale nie oveľa. Teplý TGI dištančný rámik bol nazvaný tak z jednoduchého dôvodu, a síce, že vytvára tepelnú hranu v medzisklennom priestore.

Prečo je teplý TGI dištančný rámik pre vaše okná tá najlepšia voľba? -> RÝCHLO PREJDITE NIŽŠIE

Oveľa lepšia izolácia vášho okna za pár € naviac

Menej tepla, KTORÉ VÁM UNIKNE

Ako to? MENEJ KVALITNÉ oceľové/hliníkové dištančné rámiky sa vyrábajú z kovu, ktorý lepšie prenáša teplo. Pre vás to znamená viac tepelných strát. Naopak teplý TGI dištančný rámik nevedie teplo tak ako jeho menej kvalitný náprotivok. Dobré, že?

Farba, ktorá bude ladiť s vaším oknom

Nie, nebojte sa. Teplý TGI rámik vám farebne nachystáme tak, aby sa z vašich okien nestal estetický cirkus. Nebude príliš nápadný, ale o to viac užitočný.

Dáme vám ho do každého okna

Máte už aspoň hmlistú predstavu o vašich vysnívaných oknách, o ktorých ste doma s rodinou premýšľali? Ak áno, rovno vám ponúkame ZLEPŠENIE ICH IZOLÁCIE v podobe teplého TGI rámika. Ak nie, naše okná už čakajú na ďalšieho spokojného majiteľa. Stačí jeden klik.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu to, čo sa k vašim oknám hodí