Purenit pod okná WINFEN ako izolačný materiál

Purenit pod oknami zlepšuje tepelnú izoláciu stavby

Aj to najdokonalejšie okno s klasickým podparapetným profilom bude izolačne zaostávať s porovnateľným okenným profilom, pod ktorým je vsadený purenit. Purenit je vynikajúci izolačný materiál, ktorý zabráni tomu, aby vám pod vaším oknom prefukovalo. Takto si znížite tepelné straty na úplné minimum.

Doprajte vášmu dokonalému oknu dokonalú izoláciu, ktorá sa premietne aj do vašich ďalších úspor na energiách. Purenit pod okná štandardne odporúčame pre všetky nízkoenergetické a pasívne rodinné stavby. Vyskúšajte purenit pod okná WINFEN za výhodnú cenu.

Vyberte si purenit s oknami WINFEN

Katalóg drevených a drevohliníkových okien WINFEN

Zvoľte dokonalú tepelnú izoláciupod vaše okná

STOP zbytočným tepelným stratám

Špičkové okno si zaslúži špičkovú izoláciu. Vymeňte klasický podparapetný profil s tesneniami za špičkovú izoláciu menom purenit. Purenit = veľké STOP zbytočným tepelným stratám = viac ušetrených peňazí na energiách.

Purenit na mieru pod vaše okno

Purenit bude perfektne izolovať aj vďaka tomu, že perfektne zapadne pod vaše okná. Podľa konkrétnych okenných profilov vám pripravíme purenit na mieru tak, aby dokonalo zapadol pod vaše okná.

U nás za super cenu

Dokonalé utesnenie a perfektné tepelno-izolačné vlastnosti v podobe purenitu máte u nás pri odbere okien za vynikajúcu cenu. Vypýtajte si ponuku ešte dnes.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu to, čo sa k vašim oknám hodí