Sieťky proti hmyzu na okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Povedzte STOP hmyzu so sieťkami na okná a dvere WINFEN

Máte už plné zuby otravného hmyzu, ktorý vám neustále lieta v interiéri? Chcete si užívať váš domov bez nepríjemného bzučania? Sieťky proti hmyzu na okná a dvere WINFEN vás očaria nielen kvalitou spracovania či jednoduchou montážou, ale aj farebným prevedením.

Sieťky proti hmyzu WINFEN sršia kvalitou a eleganciou

Pevné sieťky proti hmyzu na okná

Pevné sieťky proti hmyzu na okná

Kladieme najvyšší dôraz na kvalitu za rozumnú cenu. Sieťky proti hmyzu na okná a dvere WINFEN sú vyrobené z hliníka. Jedná sa o extrudovaný profil ISSO OE 19x8. Samotná sieťovina predstavuje sklené vlákno, ktoré je potiahnuté polyvinylchloridom (PVC). Tieto materiály zabezpečujú mimoriadnu trvanlivosť a odolnosť vašej sieťky proti hmyzu. Maximálna šírka je 1500 mm a výška 1800 mm. Montáž je veľmi jednoduchá. V prípade pevných sieťok ju zvládnete aj sami.
Otváravé sieťky proti hmyzu na okná a dvere

Otváravé sieťky proti hmyzu na okná a dvere

Nedovoľte hmyzu vletieť dnu ani cez vaše balkónové dvere. Použite otváravé sieťky proti hmyzu WINFEN, ktoré vám prinesú nielen prémiovú kvalitu, ale aj luxusný vzhľad.
V klasických aj v prémiových elegantných farbách RAL

V klasických aj v prémiových elegantných farbách RAL

Sieťky proti hmyzu na okná a dvere WINFEN si môžete vybrať nielen v klasických (zlatý dub, orech, tmavý dub, mahagón = renolitové fólie), ale aj vo farbách RAL (podľa vášho výberu).

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu to, čo sa k vašim oknám hodí