Sklené výplne plastové, drevené, hliníkové, drevohliníkové okná WINFEN Banská Bystrica - izolačné dvojsklo, trojsklo, štvorsklo

Obdarujte sa sladším teplom, zvýšte úspory a dokonalo zrelaxujte

Neustále sa zvyšujúce náklady na kúrenie? Starosti s nepríjemným hlukom, ktorý nás vie potrápiť v tej najnevhodnejšej chvíli? Poznáme to. Tomu je však teraz koniec. Uchopte osud vášho života pevne do vlastných rúk. Majte pod kontrolou to, čo je pre váš šťastný život najdôležitejšie.

Doprajte si ešte viac tepla a oveľa menej ročných nákladov na kúrenie s trojsklom. Vytvorte si dokonalé súkromie s reflexnými sklami a myslite na zvýšené bezpečie s bezpečnostným sklom.

Nakombinujte si sklo tak, aby vyhovovalo vám. Vašej práci, vašim zákazníkom, vašej peňaženke i vášmu komfortu. Teraz je ten správny čas posunúť kvalitu vášho života vyššie.

Ako nikdy predtým.

Zvoľte lepšie teplo, bezpečie, súkromie i sústredenie

Bezpečnostné sklo, majster proti vlámaniu

Bezpečnostné sklo, majster proti vlámaniu

V dnešnej dobe na nás číha nebezpečie na každej strane. To, čo sme tak dlho budovali, sa zrazu môže rozpadnúť ako domček z kariet. Buďte pripravení a vyzbrojte vaše biznis priestory, vily, apartmány, kancelárie či hotely mocnou silou. Takou, ktorá zakročí, keď nebudete môcť vy. Spoľahnite sa na sklo bezpečnostnej triedy P2 alebo choďte ešte ďalej s triedou P4 ako najlepším bojovníkom proti vlámaniu.

Štipka originality po vašom s jedinečnými dekormi skla

Štipka originality po vašom s jedinečnými dekormi skla

Teraz je ten správny čas odlíšiť sa. Uspokojte vaše estetické túžby a darujte jedinečnú krásu vašim vchodovým dverám alebo vkročte do vašej štýlovej kúpeľne energicky a s pocitom zadosťučinenia. Nech vám každé jedno otvorenie okna a dverí vyčaruje nefalšovaný úsmev na tvári. Taký, ktorý viete iba vy. Uvoľnite sa a staňte sa módnym guru vašich skiel.
Chráňte si súkromie aj ušetrite na klíme

Chráňte si súkromie aj ušetrite na klíme

Máte vysoké náklady na klimatizáciu a nemáte takmer žiadne súkromie? Aj vy sa varíte počas leta vo vlastnej šťave? Vyriešte 2 problémy reflexným sklom. Nielenže sa do vášho domova alebo obchodných priestorov dostane menej tepla, ale už viac nebudete potrebovať žalúzie. A výsledok? Zvonka zrkadlo a vo vnútri ideálna klíma.
Štvorsklo pre pasívne domy

Štvorsklo pre pasívne domy

Ak hľadáte úplne najlepšie riešenie izolačného skla, najmä pre váš nový pasívny dom, ktorý vám bude šetriť hŕby peňazí na energiách, máme pre vás v ponuke aj izolačné štvorsklo. Tento typ zasklenia je možný iba u špecifických okenných profilov. Odporúčame hliníkové okná Aluprof MB-86 a Aluprof MB-104 Passive. Z plastových okien je to profil Salamander BluEvolution 92. Vyberte si už dnes.
Trojsklo zvyšuje teplo a znižuje náklady

Trojsklo zvyšuje teplo a znižuje náklady

Teplo. Naša základná potreba a túžba. Chceme, aby sme ho mali viac pre šťastie našej rodiny a komfort našej klientely. Ak je tento slastný pocit ešte okorenený o úspory energií a financií a lepší boj proti otravnému hluku z okolia, tak je náš život ľahší a kvalitnejší. Trojsklo vám pomôže zlepšiť život väčším medzisklenným priestorom. Takto ešte viac znižuje únik tepla a prienik zvuku zvonka. Trojsklo vám vieme poskytnúť do akéhokoľvek okna, ktoré ponúkame. Poďte si vybrať ešte dnes.

Dvojsklo pre štandardné teplo

Dvojsklo pre štandardné teplo

Ak ste milovníkmi tepla, no nepotrpíte si za každú cenu na úplnej špičke tepelného a protihlukového boja pre váš domov či biznis, dvojsklo je štandard, ktorý vás nesklame. S argónom vás bude teplo hladkať na tele i duši tak ako nikdy predtým. Tento plyn vypĺňa medzisklenný priestor a jeho sila bojovať proti únikom tepla je oveľa väčšia ako vzduchu. Dvojsklo vám vieme nakonfigurovať takmer do každého okna. Typické je však najmä pre drevohliníkové okná Drevo-hliník 68 mm.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu to, čo sa k vašim oknám hodí