Posuvné drevené dvere HST na balkón, terasu a zimnú záhradu - posuvné drevené dvere WINFEN Banská Bystrica

Vstúpte tam, kde potrebujete, s ľahkosťou pierka

Vhodné pre: balkón, terasu alebo záhradku

Musíte sa často a rýchlo presúvať z pohodlia vášho rozvoňaného interiéru do nádhernej krajinky, ktorá vás obklopuje? Otváranie dverí už viac pre vás nemusí byť nudnou a pracnou nevyhnutnosťou.

Systém drevených dverí HST vám vyrazí dych už po prvom otvorení. Otváranie sa mení na posúvanie. Nechajte sa opantať vôňou smrekového, borovicového, dubového alebo exotického Meranti dreva a vychutnajte si čarokrásne scenérie krajinky vďaka obrovským sklám.
Vysoká vzduchotesnosť - drevené posuvné dvere HST - posuvné drevené dvere WINFEN na terasu, balkón a zimnú záhradu Banská Bystrica
Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - drevené posuvné dvere HST - posuvné drevené dvere WINFEN na terasu, balkón a zimnú záhradu Banská Bystrica
Zvukotesnosť - drevené posuvné dvere HST - posuvné drevené dvere WINFEN na terasu, balkón a zimnú záhradu Banská Bystrica
Bezpečnosť - drevené posuvné dvere HST - posuvné drevené dvere WINFEN na terasu, balkón a zimnú záhradu Banská Bystrica

Aké vlastnosti budú mať vaše štýlové drevené dvere?

Hrúbka profilu až 92 mm

Hrúbka alebo stavebná hĺbka profilu bojuje proti úniku tepla z vášho domova, tepelne izoluje. Za sladký pocit tepla v našich domovoch teda vďačíme hlavne tejto vlastnosti. Čím väčšia hrúbka profilu, tým pocítite väčšie úspory energií aj peňazí. Vyberte si z variantov 68 mm, 78 mm, 88 mm alebo 92 mm a začnite šetriť už dnes.

Elegantný nízky hliníkový prah

Vieme, aké nepríjemné pocity v nás kolujú po zakopnutí kvôli vysokému prahu. Tento problém je však s posuvným systémom drevených dverí HST už fuč. Otvárajte vaše rozvoniavajúce dvere komfortne a vstúpte cez ne ladne a bez obáv vďaka nízkemu hliníkovému prahu.

Lepené 3-vrstvové hranoly

Veľké STOP problémom s pokrivenými profilmi vďaka špičkovej modernej technológii lepenia 3-vrstvových hranolov.

Ochráňte vaše drevo a jeho životnosť

Drevo je veľkým darom, ktorý potrebuje vašu opateru. Na oplátku sa odvďačí vám aj celej vašej rodine veľmi dlhou životnosťou. Prenechajte vaše prírodné dvere aj ďalším generáciám vďaka hliníkovému oplášteniu. Hliník, najväčší elegán a ochranca, bude odolávať vetru, dažďu či mrazu. Je odolný i voči korózii.

Ekologické a vodeodolné laky

Vaše okná nezaskočí ani tá najväčšia prírodná prekážka. Špičkovú odolnosť získavajú impregnáciou a vrstvami náterov s použitím najmodernejšej linky pre lakovanie a sušenie okenných prvkov v Európe. Vlhkosť, nárazy vetra, a ani iné vplyvy nemajú šancu!

Nemecká kvalita v kovaní

Pre kvalitné drevené dvere nestačí špičkové drevo, laky a impregnácia. O pocit ľahkého, ladného a pohodlného otvárania posuvného systému HST a vaše bezpečie sa postará jeden z najlepších celosvetových výrobcov kovových prvkov pre okná a dvere Siegenia s históriou už od roku 1914.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé dvere pre váš domov