Garážové dvere WINFEN Banská Bystrica

Chráňte vaše auto pred vetrom i vlhkom a predĺžte jeho životnosť

Váš majetok, ktorý ochráni vaše gigantické investície. Nedáte dopustiť na vaše auto, ktoré je vaším prepravcom i pomocníkom? Vieme, akú veľkú cenu ste museli zaň obetovať. Veľké investície. Vaše peniaze, ktoré ste si museli tvrdo zarobiť.

Doprajte vášmu autu tú najlepšiu opateru. Či už je to rodinné autíčko, rýchly športiak alebo firemné vozidlo. Zaslúži si vašu lásku v podobe najšpičkovejšej ochrany moderných garážových dverí WINFEN.

Nič nie je pre vaše auto lepšie, ako keď ho ukryjete pred nepriazňami počasia. Jesenné prívalové dažde spojené s vlhkom či zimné námrazy. Vaše autíčko bude šťastné za bránami garáže.

Sami máme autá, o ktoré sa treba starať. Vieme, čo v dnešnej dobe auto alebo iný majetok potrebuje. Maximálnu ochranu pred koróziou, opotrebovaním či iným znehodnocovaním.

Garážové brány WINFEN sú tu pre vás všetkých. Lesk inovatívnej jednoduchej estetiky, najlepšie technológie 21. storočia, odolnosť voči vplyvom prírody, nadštandardná výdrž i dlhá životnosť materiálov a dokonalá ochrana pred neželanou návštevou.
Garážové dvere PRIME

Garážové dvere PRIME

Chráňte vaše auto, ktoré je vaším pomocníkom i dopravcom, alebo váš iný cenný majetok, a predĺžte ich životnosť garážovými dverami, ktoré nielen dlho vydržia, ale pomôžu aj ušetriť na energiách. Elegantná jednoduchá estetika, ktorá je hodná 21. storočia, pohodlné diaľkové ovládanie či jedinečné dekorácie navrhnuté priamo od vás. To sú vaše nové garážové dvere PRIME, s ktorými sa veľmi rýchlo spriatelíte.

Garážové dvere UNITHERM

Garážové dvere UNITHERM

Nadštandardné úspory energií a peňazí medzi garážovými dverami. To zažijete s garážovými dverami UNITHERM, ktoré sa môžu pochváliť mimoriadnou ochranou tepla a bojom proti nárazom vetra, prieniku vodyprefukovaniu. Predĺžte život vášho auta a bojujte proti korózii a opotrebovaniu materiálu v dôsledku výkyvov počasia. Zvoľte stabilitu, ktorú nepremôže ani tá najmocnejšia sila vetra či najprudší dážď. A s najinovatívnejším a najpohodlnejším diaľkovým ovládaním si uľahčíte život. Špičkové garážové dvere UNITHERM sú pripravené do boja už dnes.

Nadpriemerne úsporné, esteticky pohľadné a technologicky vrcholové garážové dvere

Vytvorte si bránu podľa vašej chuti

Vytvorte si bránu
podľa vašej chuti

Chceme vo vás vyvolať estetické uspokojenie. Staňte sa práve vy majstrami vášho dizajnu. Povedzte nám, aké dekorácie by vám urobili tú najväčšiu radosť na svete. Objednávku prispôsobíme vašim požiadavkám.
Ovládajte ichpohodlne diaľkovo

Ovládajte ich
pohodlne diaľkovo

Automatizácia a digitalizácia. Fenomén, ktorý je tu a pomáha nám aj v oblasti dverí do našich garáží. Už nikdy nebudete musieť otvárať dvere do vašej vysnívanej garáže pracne manuálne. Doprajte si pohodlné otváranie diaľkovým ovládačom vo dne, keď máte energie na rozdávanie, i v noci, keď ste unavení.
Ušetrite veľa peňazí na energiách

Ušetrite veľa peňazí
na energiách

Je to neuveriteľné až nezvyčajné. Ale v minulosti nemožné sa stalo realitou. Vaše úspory sú pre nás mimoriadne dôležité. Šetrite aj s garážovými dverami s mimoriadnym koeficientom 0,79 W/m²K, ktoré vás nikdy nenechajú v štichu. Úspory, aké tu ešte u garážových dverí neboli.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé garážové dvere pre váš domov