Hliníkové bezpečnostné okná a dvere Aluprof MB 78 EI - hliníkové bezpečnostné okná a dvere WINFEN Banská Bystrica

Chráňte vašu rodinu, zamestnancov a zákazníkov pred ničivým ohňom

Vhodné pre: priestory, ktoré potrebujú nadštandardnú požiarnu odolnosť a ochranu

Hľadáte systém, ktorý by dokázal efektívne bojovať proti ohňu? Rozmýšľate nad ideálnym protipožiarnym riešením pre vašich najbližších, zamestnancov alebo zákazníkov? Je pre vás bezpečie na 1. mieste? Poďte s nami do najvyššej elegancie. Zhmotnite vaše predstavy do hliníkových dverí WINFEN s nadštandardnou požiarnou odolnosťou.

Zahoďte starosti so zbytočnými únikmi tepla. Ochráňte teplo v biznis budovách, verejných priestoroch alebo u vás doma. Dajte vašim obchodným partnerom, klientom alebo rodine záujem o ich bezpečie, komfort a estetické emócie. Hľa, elitný protipožiarny systém s hrúbkou profilu 78 mm a tepelnými vložkami s mimoriadnou šírkou 34 mm pre ešte lepšiu ochranu tepla a vašej peňaženky.

Odolnosť voči vode a poveternostným podmienkam - Hliníkové bezpečnostné okná a dvere Aluprof MB 78 EI Banská Bystrica
Zvukotesnosť - Hliníkové bezpečnostné okná a dvere Aluprof MB 78 EI Banská Bystrica
Bezpečnosť - Hliníkové bezpečnostné okná a dvere Aluprof MB 78 EI Banská Bystrica
Prémiové farby RAL pre hliníkové bezpečnostné okná a dvere Aluprof MB 78 EI Banská Bystrica
Požiarna odolnosť - Hliníkové bezpečnostné okná a dvere Aluprof MB 78 EI Banská Bystrica

Nedajte ohňu žiadnu šancu

Hliník – korózia nemá šancu

Hliník je jedným z najprémiovejších materiálov, ktorý prináša nielen eleganciu a luxus, ale taktiež perfektné pevnostné parametre. Vďaka svojej mimoriadnej odolnosti je vynikajúcim bojovníkom proti korózii.

Nechajte vaše dvere bojovať proti ohňu

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Jeho ohnivé jazyky vás môžu zasiahnuť v tej najnevhodnejšej chvíli. Buďte pripravení viac ako na 100 % a chráňte seba, vašich klientov aj vašich najbližších vďaka požiarnej odolnosti až EI 60 podľa normy PN-EN 13501-2:2010.

Parťák do energeticky úsporného domova

Ste odhodlaní vybudovať si moderné luxusné a energeticky úsporné kráľovstvo? Systém Aluprof MB-78 EI sa o to postará vďaka svojmu 2-zložkovému EPDM tesneniu a hrúbke profilu 78 mm.

Unikátne tepelné vložky

Ešte väčší pocit tepla a komfortu. Práve to budete pociťovať so systémom Aluprof MB-78 EI, a to vďaka nadštandardným špeciálne tvarovaným tepelným vložkám so šírkou 34 mm. Vaše dvere budú vynikať nízkym súčiniteľom prechodu tepla, a teda ochráni ešte viac tepla a zníži náklady na kúrenie.

Ideálna farba pre každého

Vaše dvere sa budú priateliť s akýmkoľvek typom interiéru, a to aj vďaka pestrej prémiovej farebnej palete RAL.

Elegantná čerešnička na torte

Nebude vám stačiť elegantné čaro vašich dverí Aluprof MB-78 EI, ktoré nenechajú chladným žiadneho klienta ani vášho blízkeho? Dodajte punc šarmu a zvodnosti s ešte oblejšími krivkami. Vyberte si oblúkovú konštrukciu pre ešte väčšie zvýraznenie vašej vášne k nespútanej elegancii.

Aj vo verzii okna

Elegancia, štýl a prémiovosť môže vystihovať aj vaše okná, ktoré budú dokonalou ozdobou akéhokoľvek domova modernej architektúry. Poďme spolu navrhnúť najlepšie elegantné bezpečie pre vás, vašich blízkych či klientov aj s hliníkovými oknami.

NESTRÁCAJME ČAS

Vyberme spolu dokonalé dvere pre váš domov